Пардубіцький край декларує готовність виділити 5 мільйонів корун на будівництво реабілітаційного центру для військових в Ужгороді

березня 28 / 2023

Про це під час онлайн-наради з головою Закарпатської обласної ради повідомив гетьман Пардубіцького краю Мартін Нетоліцкий. У ході зустрічі Володимир Чубірко продемонстрував чеському колезі проект майбутнього реабілітаційного центру, який має з’явитися на базі комунального закладу облради — Обласного госпіталю ветеранів війни.
За попередніми підрахунками вартість проєкту на 1700 квадратних метрів, 3 певерхи та понад 60 медичних кабінетів, складає близько 60 мільйонів гривень або 45 мільйонів корун. Отож, обласна рада вестиме переговори і з іншими чеськими краями й громадськими організаціями та працюватиме над українським дофінансуванням проекту.
У ході зустрічі також обговорено майбутній візит делегації Пардубіце на Закарпаття,я кий заплановано на червень поточного року. А також — домовлено про підписання прямого договору про співпрацю між Закарпатською обласною радою та Пардубіцьким краєм.
Категорія : Економика


Залишити Коментар