Для чого завжди спати в шкарпетках, та яку користь це приносить

листопада 19 / 2023

Перед сном взимку багато з нас шукають способи зігріти свої ноги, використовуючи для цього ванни або грілки. Але чи знали ви, що одягнені шкарпетки можуть позитивно впливати на якість вашого сну, особливо в холодну пору року?


Корейські дослідники провели цікаве дослідження, щоб розглянути вплив вдягання шкарпеток на ваш сон. Результати виявилися дуже захопливими та корисними для всіх, хто має проблеми зі сном та безсонням.

За допомогою спеціальних вимірювань вчені виявили, що носіння шкарпеток перед сном сприяє розширенню судин на ногах, але водночас допомагає їм залишатися теплими. Цей процес сигналізує вашому тілу, що прийшов час для сну, і сприяє швидшому засинанню та покращенню якості сну.

Одягнуті шкарпетки також сприяють розслабленню м’язів і полегшують процес засинання. Як результат, люди, які сплять у шкарпетках, зазвичай сплять на 30 хвилин довше, що може бути дуже корисним для відновлення енергії.

Так що, перш ніж піти спати в холодну ніч, подумайте про переваги шкарпеток перед сном. Вони можуть допомогти вам легше заснути та насолоджуватися більш якісним сном взимку.
Категорія : Різне


Залишити Коментар