21-24 вересня в Ужгороді відбудеться IV Карпатський гірський міжнародний кінофестиваль (CMIFF)

вересня 18 / 2023

Традиційно його присвячують горам, розвитку сталого туризму та збереженню природи.
До конкурсної і позаконкурсної програми увійшли 36 українських та іноземних стрічок з усього світу (Польща, Німеччина, Словаччина, США, Ісландія, Нідерланди, Болгарія, Іспанія, Велика Британія та інших країн).
❤️ Кінофестиваль відкриє фільм «Король Лір: як ми шукали любов під час війни» режисера Дмитра Грешка, який зняли в Ужгороді у 2022 році. Закриватиме захід документальна стрічка Максима Мельника «Три жінки», яка змальовує життя в селі Стужиця Закарпатської області.
✔️ Окрім показів, у межах фестивалю пройде серія лекцій і панельних дискусій про кіно, туризм та екологію, а також відбудеться фотоконкурс «Життя Карпат» у співпраці з Frankfurt Zoological Society, де оберуть трьох переможців у різних категоріях. Подробиці відбору дізнавайтеся за посиланням ➡️ https://linktr.ee/cmiff.photocontest.
Повну програму дивіться на офіційній сторінці 👉 CMIFF - Carpathian Mountain International Film Festival.
📍 IV Карпатський гірський міжнародний кінофестиваль (CMIFF) проходитиме з 21 по 24 вересня в Ужгороді в Закарпатському академічному обласному театрі ляльок «БАВКА» і Закарпатській академії мистецтв.
За підтримки партнерів захід організовують Transcarpathian Film Commission, Закарпатська обласна державна адміністрація, Закарпатська обласна рада, Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка та Закарпатський академічний обласний театр ляльок "Бавка".
Категорія : Культура


Залишити Коментар