На Тячівщині колишнього сільського голову обвинувачують у службовій недбалості – суд вирішить подальшу долю звинуваченого

вересня 15 / 2023


Тячівська окружна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо колишнього сільського голови одного з населених пунктів району за фактом службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

За даними слідства, через неналежне виконання обвинуваченим своїх службових обов’язків на Тячівщині з комунальної власності вибули дві земельні ділянки. Їх ринкова вартість на момент скоєння злочину становила 170 тис. грн. Зараз на них накладено арешт.

Сільський голова підписав державний акт на право власності та завірив його печаткою, не перевіривши наявність законних підстав для прийняття рішення щодо передачі земель. Таким чином вони опинилися у приватних руках для ведення особистого селянського господарства.

Обвинувальний акт скеровано до Тячівського районного суду, який вже призначив підготовче засідання у провадженні.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар