На українсько-угорському кордоні конфіскували три вантажівки: Подробиці від прикордонників

вересня 15 / 2023


Військовослужбовці Чопського загону попередили три спроби незаконного переміщення через кордон вантажних автомобілів української реєстрації. Транспортні засоби марок «DAF», « Scania» та «Іvеко» виїжджали з України через пункт пропуску "Тиса".

Виходячи з оцінки ризиків, правоохоронці прийняли рішення щодо поглибленої перевірки вантажівок. У ході проведення їх повної ідентифікації прикордонники встановили ознаки можливої заміни номеру шасі тягача вантажного автомобіля «DAF» та номеру шасі напівпричепів автомобілів «Scania» та «Іvеко». Про це свідчили сліди умисного пошкодження номерних позначень.

У кожному з випдків на місце події викликали співробітників Нацполіції. На адресу Ужгородського РУП ГУНП в Закарпатській області направили повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст. 290 ККУ «Знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу».

Протоколами огляду місця події вантажні автомобілі марок «DAF», « Scania» та «Іvеко» було вилучено слідчими-оперативною групами Нацполіції.
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар