Шістнадцять чоловіків призовного віку, які намагались незаконно перетнути держрубіж, затримали за добу на Закарпатті

червня 10 / 2023
16 ПОРУШНИКІВ КОРДОНУ ЗАТРИМАЛИ ПРИКОРДОННИКИ МУКАЧІВСЬКОГО ЗАГОНУ ВПРОДОВЖ МИНУЛОЇ ДОБИ
Шістнадцять чоловіків призовного віку, які намагались незаконно перетнути держрубіж, затримали впродовж минулої доби прикордонники Мукачівського загону в рамках проведення спецоперації «Захід-2023». Майже усі з них намагались потрапити в Угорщину.
Найбільшу групу порушників у кількості 11 чоловіків зупинив за 800 метрів до українсько-угорського кордону наряд від відділу «Лужанка». Зловмисників вдалось затримати завдяки інформації наданій оперативниками загону. Усі затримані є закарпатцями, жителями Мукачівського району.
Ще двох чоловіків, також за інформацією, що надійшла від співробітників оперативно-розшукового відділу, зупинили поблизу кордону з Угорщиною військовослужбовці відділення «Бодалово». Затриманими виявились жителі Київщини та Івано – Франківщини. Згодом оперативники загону встановили особу переправника чоловіків, який виявився місцевим мешканцем. Щодо виявлення у діях закарпатця ознак злочину передбаченого ст.332 ККУ «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України», прикордонники направили повідомлення до Нацполіції.
Троє військовозобов’язаних планували незаконно перетнути кордон з Румунією. Зокрема, киянина та житомирянина неподалік від кордону зупинили прикордонники відділу «Ділове». А прикордонники відділення «Хижа» поламали плани незаконно перетнути кордон, мешканцю міста Хуст.
На усіх затриманих складено протоколи про адмінправопорушення, передбачене ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України», справи скерували до суду.
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар