Поліція Рахівщини відкрила кримінальне провадження за фактом злочину проти довкілля

вересня 05 / 2023
Вилучили деревини на понад 100 тисяч гривень: поліція Рахівщини відкрила кримінальне провадження за фактом злочину проти довкілля❗️

4 вересня ввечері, під час патрулювання автошляхів, співробітники групи реагування патрульної поліції Рахівського районного відділу поліції зупинили у Великому Бичкові для перевірки ватажний автомобіль «Volvo». За кермом транспортного засобу перебував 46-річний закарпатець.

У ході спілкування з водієм поліцейські з’ясували, що на замовлення приватного підприємства він здійснює транспортування деревини породи «Ялина». Поліцейські детально оглянули вантаж, а також надані чоловіком товаро-транспортні документи.

У причепі авто поліцейські виявили майже 33 кубометри лісопродукції. Інформація ж вказана у накладних викликала сумніви у правоохоронців, адже деталі щодо класу та кількості транспортованої деревини у документах та по факту суттєво відрізнялися.

У зв’язку з цим, для документування, на місце події було викликано слідчо-оперативну групу. Поліцецські вилучили транспортний засіб разом з вантажем.

За попередніми оцінками вартість вилученої продукції складає понад 100 тисяч гривень.

За фактом незаконного транспортування чи збуту лісу слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 246 Кримінального кодексу України. У ході слідства буде проведено необхідні експертизи та встановлюватиметься походження деревини.
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар