В Росії зареєстровано першу у світі вакцину проти коронавірусу

серпня 11 / 2020
В Росії зареєстровано першу у світі вакцину проти коронавірусу

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) і російська влада обговорять процес надання можливої попередньої кваліфікації ВООЗ для зареєстрованої в Росії вакцини проти коронавірусу. Про це повідомив речник ВООЗ Тарік Ясаревич.

«Ми в тісному контакті з російськими представниками установ охорони здоров’я, тривають розмови про можливу попередню кваліфікацію ВООЗ для цієї вакцини, але ця процедура передбачає детальний аналіз та оцінку усіх даних, що стосуються безпеки та ефективності», – сказав представник Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Нагадаємо, у вівторок президент РФ Владімір Путін повідомив, що в Росії зареєстровано першу у світі вакцину проти коронавірусу, а міністерство охорони здоров’я РФ пояснило, що йдеться про препарат, опрацьований Національним дослідницьким центром мікробіології та епідеміології імені Гамалеї.

Російська вакцина має назву «Sputnik V». «Це одна з перших вакцин у світі, ефективність та безпека котрої вже підтверджені», – заявив під час зустрічі з Владіміром Путіном міністр здоров’я Міхаїл Мурашко. Як стверджують науковці з центру Гамалеї, дві дози вакцини гарантують імунітет проти коронавірусу на два роки.

Повідомляє - Польське радіо.
Категорія : Світ


Залишити Коментар