До уваги закарпатських заробітчан: Чехія відновила видачу робочих віз українцям

травня 25 / 2020
До уваги закарпатських заробітчан: Чехія відновила видачу робочих віз українцям
Про це інформує Радіо Прага, зауважуючи, що Генеральне консульство у Львові частково відновило роботу консульського відділу і в п'ятницю, 22 травня, початок приймати від громадян України документи на робочу візу.

– Після повторних переговорів з українською владою нам вдалося досягти домовленості і частково відновити візовий процес. Чеська економіка потребує українських працівників. Ми прагнемо спростити ситуацію чеському охорони здоров'я та сільського господарства, яким не вистачає сезонних працівників з-за кордону, – зазначив в п'ятницю, 22 травня, глава МЗС Чехії Томаш Петршічек.

Прямо на території Чехії зможуть подати заяву на продовження ВНЖ українські висококваліфіковані кадри в галузі охорони здоров'я, в сфері соціальних послуг, а також наукові співробітники, студенти та їхні родичі, які на даний момент знаходяться в Чеській Республіці.

– Подача документів за допомогою візових центрів в Україні поки не представляється можливим, тому що центральні українські влади в зв'язку з епідеміологічною обстановкою не дали дозвіл на відновлення їх роботи, – пояснив заступник міністра закордонних справ Мартін Смолек.
Категорія : Світ


Залишити Коментар