Україна
116 Переглядів
0 Рейтинг
Київщина. Загинула жінка, 14 громадян постраждали: поліцейські продовжують документувати наслідки російських атак
грудня
27
/ 2025
На Білоцерківщині сталася пожежа на автомийці, внаслідок влучання. Загинула 47-річна жінка, ще 10 осіб зазнали тілесних ушкоджень. Пошкоджено 17 автомобілів, 6 багатоповерхівок та 2 підприємства.
У Вишгородському районі зруйновано будинок та знищено 7 автомобілів. Також пошкоджено 15 транспортних засобів, 3 приватних і 5 багатоквартирних будинків. Крім того, пошкоджено 2 магазини, гараж, СТО та освітній заклад.
На Бориспільщині пошкоджень зазнали 3 автомобілі та 2 приватних будинки. Постраждав 41-річний місцевий житель.
У Броварському районі пошкоджень зазнали 5 приватних будинків, машина, господарча будівля. Тілесні ушкодження отримали двоє чоловіків.
На Обухівщині пошкоджено господарче приміщення і автівку.
У Бучанському районі постраждала 48 - річна місцева мешканка. Пошкоджено будинок.
ППоліція Київської області
Категорія : Україна
Схожі Новини
-
квітня 06 / 2020
-
березня 22 / 2021
-
березня 23 / 2020
-
липня 08 / 2020
