В Україні почали по-новому видавати повістки: подробиці

грудня 02 / 2023
В Україні почали по-новому видавати повістки: подробиці

У Запоріжжі вже три дні поспіль працівники військкоматів по-новому видають повістки.

Вони разом з представниками “Муніципальної варти” роблять поквартирний обхід військовозобов’язаних, під час якого працівники ТЦК виписують повістки.

Подробиці цих обходів в коментарі ТСН розповів перший заступник міського голови Олександр Власюк.


“Йде війна, а наш прямий обов’язок – допомагати ЗСУ, до яких відносяться ТЦК. Є основне завдання – оповіщення тих чоловіків, які повинні з’явитись до ТЦК та звірити там свої дані. Йдеться про чоловіків, які протягом дії військового стану з якихось причин не з’явилась у ТЦК”, – каже Власюк.

До цього додає, що представники міської ради не мають вручати повістки та залучені для того, щоб можливі словесні конфлікти не перетворювали у бійки.

“Ми цього і не робимо, не вручаємо повісток. Це – повноваження ТЦК. Наше завдання – охорона громадського порядку. Це не шпигунські ігри, немає на меті комусь вибивати двері. Ні в якому разі. Все це ми довели до відома керівників ОСББ”, – наголосив він.

Те, що працівники “Муніципальної варти” не видавали та не видають повісток, повідомило у Facebook комунальне підприємство.

“Ми маємо право лише забезпечувати громадський порядок під час роботи Територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки оповіщення військовозобовʼязаних на території міста Запоріжжя”, – уточнили там.
Категорія : Україна


Залишити Коментар