Зеленський провів засідання Ставки: обговорили фронт та подальшу мобілізацію (ВІДЕО)

грудня 02 / 2023
Зеленський провів засідання Ставки: обговорили фронт та подальшу мобілізацію (ВІДЕО)
У п’ятницю, 1 грудня, президент України Володимир Зеленський провів засідання Ставки.

Зокрема, обговорили ситуацію на фронті та подальшу мобілізацію. Про це глава держави повідомив у вечірньому зверненні наприкінці 646-го дня війни.


Командувачі з фронту та Головком доповіли щодо ситуації на передовій – усі основні напрямки.

“Схід – Купʼянськ, Лиман, Мар’їнка, Авдіївка. Запоріжжя. Південь і, зокрема, наші дії в Херсонській області”, – повідомив президент.

Зеленський подякував усім воїнам, які на фронті – у боях, на бойових постах.

“Дякую всім, хто допомагає захищати наші позиції – будує фортифікації, мінує шляхи, якими намагаються скористатися окупанти. Заслухав доповіді щодо постачання боєприпасів та зброї, готуємо оновлені запити для комунікації з партнерами. Попереду – вагомий тиждень саме з точки зору такої комунікації”, – додав президент.

На Ставці також була доповідь керівника Служби зовнішньої розвідки України щодо ймовірних російських дій та міжнародної ситуації наступного року.

“Аналізуємо всі можливі сценарії, і має бути наш, український сценарій на 24-й рік. Конкретні операції із цілком конкретним обґрунтуванням, які дадуть Україні теж цілком конкретні результати. Саме під таку конкретику має бути розраховано все, що необхідно нашій державі, нашим бригадам”, – наголосив він.

Зокрема, за словами Зеленського, це стосується й питань мобілізації, адже всі в Україні розуміють, що в цій сфері потрібні зміни.


І це питання, за словами президента, не просто про кількість тих, хто може бути мобілізований.

“Це питання про терміни . і для кожного, хто зараз у війську, для демобілізації, і для тих, хто прийде у військо. І це питання про умови. Це комплексні речі, які мають опрацьовувати військове керівництво та Міністерство оборони і які мають бути представлені Ставці для затвердження. Сьогодні були деякі пропозиції – я чекаю на комплексні рішення”, – підкреслив.
Категорія : Україна


Залишити Коментар