Лікарі назвали симптоми домінуючого наразі у світі штаму COVID-19

листопада 27 / 2023

Наразі у світі домінує штам коронавірусу Омікрон. Розрізняють два підвиди Омікрону – HV.1 та JN.1. Обидва варіанти виявилися стійкішим до імунітету, ніж попередники.


Тож, важливо знати, які симптоми нового штаму, адже зі зниженням імунної відповіді до цих штамів, зросли ризики інфікування коронавірусом.


Водночас лікарі переконують, що основні симптоми цього штаму залишаються такими ж, як і раніше: лихоманка, біль у горлі та загальна слабкість.

Однак наразі медики фіксують і інші прояви недуги:

біль у м'язах,
задишка,
нудота та блювання,
діарея.
Крім того, деякі пацієнти можуть відчувати закладеність носа, млявість та слабкість.

Також досить типовими ознаками Омікрона у людей з легким перебігом захворювання буде нежить, біль у горлі та кашель, а ще підвищена температура, головний біль, втрату нюху чи смаку, запалення очей та незначні висипи на шкірі.

На фоні зростання захворюваності, медики вкотре нагадують на важливості вакцинації.Яка ситуація із COVID-19 наразі
Всесвітня організація охорони здоров'я знову хвилюється через спалах захворюваності в Китаї. Організація уже надіслала запит до китайської влади щодо кількості випадків пневмоній на півночі країни.
Тенденцію пояснюють скасуванням обмежень, пов'язаних з COVID-19, тож наразі закликали громадян не панікувати.
Важливо! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер і не може бути основою для встановлення діагнозу або медичних висновків. Публікації на сайті засновані на останніх актуальних і науково обґрунтованих дослідженнях у сфері медицини. Але якщо Вам потрібні встановлення діагнозу або медична консультація, обов’язково зверніться до лікаря.

Категорія : Україна


Залишити Коментар