Україну накриє чотириденна магнітна буря: що робити метеозалежним

жовтня 11 / 2023

Чотириденна магнітна буря накриє Україну і всю Землю - публікуємо поради для метеозалежних.


В середині жовтня Україну і всю Землю накриє магнітна буря, яка триватиме 4 дні поспіль. У метеозалежних людей це явище може викликати негативні наслідки для здоров'я. Ми розповіли, коли будуть магнітні бурі в жовтні 2023, і як захиститися від їх впливу.

Що таке магнітна буря
Магнітні бурі - це викиди енергії та плазми на Сонці, які впливають на магнітне поле Землі. Такі явища викликають перебої в роботі супутникового і радіозв'язку, а також можуть негативно впливати на самопочуття метеочутливих людей. Особливо сильні бурі можуть впливати на роботу енергосистем і викликати полярні сяйва.

Про те, коли буде магнітна буря в жовтні 2023, попереджають фахівці сайту Meteoagent. Найближча чотириденна магнітна буря з 11 жовтня по 14 жовтня буде мати потужність 4 бали, що вважається слабкою бурею. Однак її тривалість може підкосити здоров'я.


Наступні магнітні бурі в жовтні очікуються 23-26 і 28 числа.

Вплив магнітних бур на здоров'я
Вчені не прийшли до єдиної думки про те, як впливають на здоров'я магнітні бурі. Деякі дослідження показують, що під час підвищеної сонячної активності погане самопочуття можуть відчувати багато людей. В інших експериментах негативний вплив магнітних бур на здоров'я було помічено тільки у пілотів і космонавтів.

Попри розбіжності серед вчених, безліч людей повідомляє про погіршення самопочуття під час геомагнітних бур. Серед тих, хто відчуває вплив бур, найчастіше скаржаться на погане самопочуття метеочутливі, літні, вагітні жінки і люди, які страждають хронічними захворюваннями.

Які симптоми у людини при магнітних бурях
Симптоми магнітних бур можуть відрізнятися у різних людей. Найчастіше метеочутливі люди повідомляють про наступні симптоми:

головний біль;
запаморочення;
нудота і блювота;
безсоння;
біль у м'язах;
посилення болю при артритах та інших хронічних захворюваннях;
підвищена температура;
пригнічений настрій.
Не всі люди відчувають сильний вплив магнітних бур. У деяких симптоми можуть бути слабо вираженими, в той час як інші під час бур не встають з ліжка. Якщо ви відчуваєте, що магнітні бурі сильно впливають на ваше здоров'я краще оформити лікарняний.

Як уберегтися від магнітних бур
Щоб легко пережити період магнітних бур, дотримуйтеся простих правил здорового способу життя в небезпечні дати.

Перегляньте свій раціон: відмовтеся від важкої, жирної, гострої їжі і фастфуду. Натомість збільште споживання сезонних овочів, фруктів, зелені, горіхів та риби.
Пийте не менше 1,5 літрів рідини щодня, включаючи чай і компот. Особливо корисно вживати воду з мінералами і електролітами під час геомагнітних бур.
У періоди бур вживайте менше кави, алкоголю і енергетичних напоїв, а також постарайтеся скоротити кількість викурених сигарет.
Збільште фізичну активність, займіться зарядкою і проводьте більше часу на свіжому повітрі. Спробуйте ходити пішки замість поїздок на транспорті.
Регулярно провітрюйте кімнату, особливо перед сном.
Займайтеся хобі та приємними справами, а також спілкуйтеся з домашніми тваринами, щоб зменшити стрес.
Уникайте стресових ситуацій і конфліктів, і, по можливості, не спілкуйтеся з неприємними людьми.
Підтримуйте режим сну, лягаючи спати в один і той самий час. Забезпечте собі не менше 7 годин сну на добу. Для більш якісного сну можна використовувати беруші.
Дотримання цих рекомендацій допоможе вам пережити навіть найсильніші геомагнітні бурі з мінімальним впливом на здоров'я.
Категорія : Україна


Залишити Коментар