Багатодітна мати сховала тіло мертвої доньки (ФОТО)

червня 10 / 2021
«Зі слів лікарів, жінка мала серйозне ускладнення після самостійних пологів. Пацієнтка через свій стан чітких пояснень дати не змогла. В її обійсті поліцейські знайшли тільце новонародженої дівчинки, замотане в ковдру. За попереднім висновком судово-медичних експертів, дитина народилася живою. Причину смерті встановлять після гістологічної експертизи», — розповіли в поліції.Багатодітна мати сховала тіло мертвої доньки (ФОТО)

9 червня в Любарську лікарню на Житомирщині привезли 37-річну жінку, яка мала післяпологові ускладнення. Де дитина – пояснити не могла.

Мертву дівчинку знайшли у дворі будинку. Дитина народилася живою, установили експерти.

Про це повідомили у відділі комунікації обласної поліції.

«Зі слів лікарів, жінка мала серйозне ускладнення після самостійних пологів. Пацієнтка через свій стан чітких пояснень дати не змогла. В її обійсті поліцейські знайшли тільце новонародженої дівчинки, замотане в ковдру. За попереднім висновком судово-медичних експертів, дитина народилася живою. Причину смерті встановлять після гістологічної експертизи», — розповіли в поліції.

Відомо, що породілля вже має трьох неповнолітніх дітей. На обліку в лікарів із новою вагітністю жінка не перебувала й про свій стан також нікому не розповідала.

Справу розслідують як умисне вбивство матір’ю новонародженої дитини. Триває з’ясування всіх обставин.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...Залишити Коментар