В Україні розпочався карантин вихідного дня: перелік заборон

листопада 14 / 2020
У суботу, 14 листопада, від 00:00 в Україні почали діяти посилений загальнодержавний карантин та карантин вихідного дня. Відповідне рішення ухвалив Кабінет міністрів 11 листопада. Посиленні обмеження для боротьби зі стрімким поширенням COVID-19 діятимуть щонайменше до 30 листопада 2020 року.


Карантин вихідного дня
Уже в ці суботу та неділю, а також наступні вихідні повністю заборонено:

приймання відвідувачів закладами громадського харчування (бари, ресторани, кафе);
роботу ТРЦ та закладів розважальної діяльності;
торговельного і побутового обслуговування населення (салони краси, магазини промтоварів та інше), крім торгівлі продуктами харчування, пальним, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами тощо;
діяльність закладів культури та проведення культурних масових заходів, окрім роботи, пов’язаної з виробництвом аудіовізуальних творів, зокрема здійснення кіно- та відеознімання;
діяльність спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів.
Що дозволяється:

Послуги громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень та замовлень на виніс.
Робота банків.
Медична практика.
Робота операторів поштового зв’язку.
Робота громадського транспорту із обмеженою кількістю пасажирів, зокрема, в автобусах, трамваях, тролейбусах.
Робота АЗС та станції з ремонту транспортних засобів.
Робота аптек, зокрема ветаптек.
Робота магазинів, в яких щонайменше 60% торговельної площі відведено для торгівлі продуктами харчування, пальним, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами.


Під час карантину вихідного дня також діятимуть обмеження загальнодержавного карантину.

Загальнодержавний карантин
Уряд запровадив протиепідемічні обмеження, які раніше стосувалися "помаранчевої" зони карантину, відтепер для всіх регіонів країни. На території України на період дії карантину в будні та вихідні заборонено:

Перевезення в пасажирському транспорті більше людей, ніж кількість місць для сидіння.
Робота нічних клубів, розважальних закладів та закладів громадського харчування із організацією дозвілля, зокрема дискотек.
Робота закладів громадського харчування (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо) від 22:00 до 07:00.
Робота спортивних залів, фітнес-центрів, якщо більше однієї особи на 20 кв. м. приміщення.
Робота хостелів та готелів. Виняток становитимуть лише ті, які виконують соціальні функції.
Діяльність кінотеатрів і театрів із заповненістю кінозалів або залів у понад 50% місць у кожному окремому кінозалі або залі. Тобто, якщо понад 50% заповненість, заборонено.
Проведення масових, культурних, зокрема концертних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших заходів за участю понад 20 осіб. Із виключенням щодо окремих спортивних заходів.
Діяльність музеїв, які не забезпечують можливість обмежити кількість відвідувачів у залі з розрахунку одна особа на 20 квадратних метрів приміщення.
Відвідування закладів освіти здобувачами освіти групами, кількістю понад 20 осіб. Окрім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної мистецької освіти.
Відвідування закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, спортивної та спеціалізованої мистецької освіти у разі, коли на самоізоляції понад 50% здобувачів освіти та персоналу закладів освіти.
Проведення закладами охорони здоров’я планових заходів з госпіталізації, окрім ургентних станів, а також всіх решти планових госпіталізацій, які дозволяються та які залишаються на території країни, відтермінування яких неможливо за показниками здоров’я або життя.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...Залишити Коментар