Гарячі Новини
113 Переглядів
0 Рейтинг
Словаччина поруч: на Закарпатті затримали групу, яка збиралася нелегально виїхати
грудня
05
/ 2025
На Закарпатті прикордонники попередили спробу нелегального виїзду з країни. У Чопському загоні затримали трьох чоловіків з Вінницької області, яких зупинили в Ужгородському районі всього за кілька кілометрів від кордону зі Словаччиною.
Під час планових перевірочних заходів правоохоронці виявили порушників. Чоловіки, віком від 25 до 35 років, заявляли, що їдуть у прикордонну зону для працевлаштування. Однак вони не змогли надати жодних документів, які б підтверджували мету поїздки, або дані про роботодавця.
З'ясувалося, що затримані — двоє братів та їхній спільний знайомий. Вони заздалегідь спланували незаконний перехід кордону, проклавши маршрут за допомогою онлайн-карт.
Тепер порушникам загрожує адміністративна відповідальність. Їх доставили до підрозділу для складання документів за ч. 2 ст. 204-1 КУпАП (незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону). Питання про їхню відповідальність вирішуватиме суд.
Категорія : Гарячі Новини
Схожі Новини
-
травня 17 / 2022
-
листопада 28 / 2023
-
травня 31 / 2024
-
травня 09 / 2020
