Грошей на всіх не вистачить: з виплатою пенсій в Україні почнуться проблеми

вересня 26 / 2020
В Україні очікуються проблеми з виплатами пенсій вже до кінця 2020 року.

Це пов’язано з дефіцитом Пенсійного фонду, оскільки заборгованість по сплаті ЄСВ в нього вже становить 20,5 мільярдів гривень.

Подробиці повідомляє прес-служба Комітету Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів. «Бюджет Фонду залишається дефіцитним. У 2021 році видатки державного бюджету на фінансове забезпечення виплати пенсій, надбавок та підвищень до пенсій, призначених за пенсійними програмами, і дефіцит коштів Пенсійного фонду складуть 203,8 мільярдів гривень », – повідомила глава профільного комітету парламенту Галина Третьякова.

Також він зазначила, що в цьому році Казначейство може не надати Фонду позики в кінці бюджетного періоду, оскільки що вже на 1 вересня сума заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску становила 20,5 млрд грн.

Все це може привести до проблем з виплатами пенсій в Україні. А в самому Пенсійному фонді стверджують, що продовжують пенсійні виплати за вересень. «На пенсійні виплати спрямовано 1,7 мільярда гривень. Забезпечено фінансування пенсій вересня на загальну суму 35,1 мільярда гривень, що становить 88,9% потреби місяці », – заявили в профільному відомстві.
Категорія : Україна


Залишити Коментар