“Все починається з горла”: український лікар, хворий на коронавірус, детально описав усі симптоми хвороби

квітня 26 / 2020
“Все починається з горла”: український лікар, хворий на коронавірус, детально описав усі симптоми хвороби
Медик описав по днях свій стан, а також повідомив, що він заразився вірусом 2 або 3 квітня. Медик пояснив, що він переносив хворобу в легкій формі: весь час хвороби він перебував у самоізоляції, багато пив рідини, антибіотики та жарознижувальні не приймав. Український лікар із Херсонської області вже 18 днів лікується від COVID-19, від нього заразилися дружина і маленька дитина. Про це він повідомив виданню 0552.ua.
Перший день. Медик відчув сухість у носі та дерло горло.
Другий день За словами лікаря, першіння в горлі посилилося, сухість у носі. О 13:00 почалася сильна слабкість, сонливість, незначний кашель. О 17:00 температура піднялася до 37,1. Була сильна слабкість, біль в очах, незначний кашель, але першіння зменшилося. Сухість у роті та спрага посилювалася.
Третій день Сатурація – 98, при незначному навантаженні до 110 (пульс). Температура 37,4, відчуття печіння в грудній клітці, кашель, сильна слабкість, сильний біль в очах, біль у м’язах спини, попереку, стоматит.
Четвертий день Сатурація 98, пульс – 92, при незначному навантаженні до 116. Температура 37,8, відчуття печіння в грудній клітці, незначна слабкість, незначний біль в очах, сильний біль в спині, сильний головний біль, точковий біль в грудній клітці при вдиху, осип голос.
П’ятий день В цей день у лікаря взяли ПЛР-тест. Сатурація – 99, пульс – 82. Сильні болі на висоті вдиху (зі зміною положення тіла не пов’язані), кашель, рідкий стул, температура 37, стоматит, втрата нюху, осиплість голосу.
Шостий день Сатурація – 98, пульс – 76. Температура 36,8 вранці, сухий кашель посилився, була сильна слабкість, втрата нюху, болючість лімфовузлів, температура 37,2 ввечері.
Сьомий деньСатурація – 98, пульс – 78. Температура 36,8 вранці, ввечері 37,2, сухий кашель, проблеми зі стулом, стоматит, втрата нюху. 8-14 дні Температура до 37,0, сухий кашель, на 12 день повернувся нюх. 15-18 дні Практично зник кашель.
Категорія : Україна


Залишити Коментар