Молодий чоловік вчинив самогубство під час обсервації в лікарні

квітня 25 / 2020
Молодий чоловік вчинив самогубство під час обсервації в лікарні
У Тернополі в лікарні покінчив життя самогубством 39-річний чоловік, який перебував на обсервації після повернення з-за кордону.

Про це 25 квітня повідомили в пресцентрі Тернопільського штабу з боротьби з COVID-19.

Тернополянин 14 квітня повернувся з Польщі. Протягом двох років він майже весь час жив за кордоном. 20 квітня потрапив на обсервацію у міську лікарню №3. Симптомів коронавірусу у чоловіка не було, тричі на день він вимірював температуру тіла та не скаржився на самопочуття.

Однак 24 квітня, в обід чоловік ще поїв, а уже для вечері двері не відчинив. Коли їх вибили, пацієнт був у зашморзі без ознак життя.

“Чоловіку 39 років, одружений, виховував 4 дітей. Йому ніхто не приносив у лікарню передач. Чоловік тричі на день отримував лікарняне харчування. У палаті, в якій він жив сам, був індивідуальний санвузол і балкон”, – йдеться в повідомленні прессцентру.

У Тернопільській лікарні №3 на обсервації перебувають два десятки людей. В окремих палатах з триразовим харчуванням, душем та туалетом. Самогубець пробув тут менше тижня.

“Він у нас перебував з двадцятого числа за направленням сімейного лікаря. Температури не було, почував себе нормально, спілкувався абсолютно адекватно з лікарями”, – прокоментував директор лікарні Юрій Лазарчук.

Чому вкоротив собі віку на обсервації, з’ясовують правоохоронці.
Категорія : Україна


Залишити Коментар