Близько 150 учасників узяли участь у Кубку Святого Миколая «IPPON-OPEN-2023» в Ужгороді

грудня 17 / 2023

Близько 150 учасників, які представляли клуби з кікбоксингу ВАКО з різних районів Закарпаття, Львівщини, а також з-за кордону, узяли участь у Кубку Святого Миколая «IPPON-OPEN-2023» в Ужгороді.

У розділі «кік-лайт» змагалися спортсмени від 5 років до 16 років із чотирьох клубів Ужгорода, а також із Хуста, Виноградова, Тячева, Перечина, Стрия, і 2 спортивні клуби зі Словаччини – Пряшева та Ревуца, інформує Управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради.

☝️Традиційний турнір, який тривав 2 дні – 16-17 грудня – на базі СК «ІППОН», присвятили і 33-річчю спортивного клубу, засновником якого є президент Закарпатської обласної федерації кікбоксингу WAKO, заслужений тренер України Анатолій Перцев. Привітали сьогодні усіх, хто долучився до організації та проведення Кубку, учасників, тренерів, переможців змагань і міський голова Богдан Андріїв, начальниця управління у справах культури, молоді та спорту міськради Алла Чернобук.

Захід відбувся за сприяння та організаційної підтримки управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради.
Категорія : Спорт


Залишити Коментар