Кубок «Святого Миколая» з кікбоксингу триває в Ужгороді

грудня 05 / 2021


Кубок «Святого Миколая» з кікбоксингу, уже 29-й за ліком, триває в Ужгороді, у спорткомплексі «Іппон». Протягом двох днів тут змагаються понад 120 учасників: 5-10 років та 10-18 років. Це – вихованці ужгородських клубів, а також спортсмени з Хуста, Перечина, Міжгір’я, Виноградова та Рахова.
На офіційному відкритті, яке відбулося сьогодні, заступник міського голови Ужгорода Василь Гомонай привітав учасників змагань, передав вітання від очільника міста Богдана Андріїва, подякував усім тренерам і «батьку» закарпатського кікбоксингу Анатолію Перцеву за невтомну роботу для розвитку цього виду спорту та вдосконалення в ньому молодих спортсменів, привітав усіх із прийдешніми новорічно-різдвяними святами.

Також учасників змагань привітав начальник управління молоді та спорту департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА Олег Муртазін.

Президент Закарпатської обласної федерації кікбоксингу WAKO, заслужений тренер України Анатолій Перцев вручив відзнаки федерації тренерам та успішним молодим спортсменам за високі досягнення протягом року, зокрема на чемпіонатах світу і Європи.

Також Анатолій Перцев подякував владі міста й області за підтримку, нагадав, зокрема, що двоє молодих спортсменів щомісяця отримують стипендії Ужгородської міської ради.

Попри те, що у попередні роки змагання збирали й закордонних гостей-учасників, через карантинні обмеження цьогоріч Кубок проводять без глядачів.Категорія : Спорт


Залишити Коментар