Суспільство
336 Переглядів
0 Рейтинг
Діти з Дніпра здійснили мрію: подорож у серце Карпат і знайомство з дикими тваринами
листопада
03
/ 2025
Неймовірна подорож, сповнена емоцій і відкриттів, стала реальністю для понад двох десятків дітей із Дніпра, які нині живуть і навчаються у Великоберезнянському ліцеї-інтернаті. В останній день осінніх канікул вони вирушили у захопливу мандрівку Закарпаттям.
Юні мандрівники відвідали наймальовничіші куточки краю — озеро Синевир, реабілітаційний центр бурого ведмедя та екопарк «Долина вовків», де побачили не лише ведмедів і вовків, а й білих верблюдів, чорних лам та інших екзотичних тварин.
Ідея цієї подорожі виникла після знайомства дітей із кінологічними командами Закарпатської митниці минулого року. Тоді малеча захопилася роботою службових собак і зізналася, що мріє побачити Карпати на власні очі. Митники вирішили допомогти здійснити цю мрію й організували поїздку.
Під час екскурсії діти дізналися про роботу центрів, які займаються охороною та реабілітацією диких тварин, а також про легенду Синевиру — найбільшого озера Українських Карпат. Вони спостерігали за рідкісною фореллю та милувалися осінніми краєвидами гір.
Ці діти були евакуйовані з Дніпра у 2022 році під час повномасштабного вторгнення. Для багатьох із них ця подорож стала не лише відпочинком, а й ковтком радості, підтримки та віри у краще майбутнє.
Окрема подяка за допомогу в організації транспорту — директору Ужанського національного природного парку, депутату Закарпатської обласної ради Ярославу Шукалю.
Категорія : Суспільство
Схожі Новини
-
вересня 13 / 2023
-
червня 17 / 2020
-
серпня 17 / 2024
-
жовтня 24 / 2025
