Риболовля, що лікує серце: на Закарпатті відбувся турнір для ветеранів та людей з інвалідністю

липня 06 / 2025


4 липня на мальовничих озерах у селі Стеблівка відбувся IV обласний турнір із риболовлі, який став справжнім святом сили духу, єдності та підтримки. Захід зібрав ветеранів війни та людей з інвалідністю з усіх куточків Закарпаття. Вони приїхали не лише позмагатися, а й відчути спокій природи, розділити теплі моменти з побратимами та зробити крок до емоційної реабілітації.

Організатором події виступив Закарпатський обласний осередок Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату за підтримки Хустської міської ради. Турнір став справжнім прикладом того, як спорт може бути не просто змаганням, а ліками — для душі, для серця, для життя.

💬 “Такі заходи — це не лише про спорт, а й про людяність,” — зазначив в.о. Хустського міського голови Василь Губаль. Особливу подяку він висловив голові осередку Олександру Лизанцю за невтомну працю та відданість справі.

Підтримав важливість події і заступник міського голови Василь Калин:
💬 “Ми постійно підтримуємо наших захисників, особливо тих, хто зазнав поранень. Їм потрібно не просто лікування, а повноцінна інтеграція в мирне життя. Подібні турніри — крок до цього.”

Серед учасників — представники ветеранського простору «Вдома». Один із них, Василь Мересій, зворушливо сказав:
💬 “Тут головне — не перемога, а те, що ми разом. Це додає сили вірити в Перемогу.”

Змагання завершилось із гарним уловом та ще кращим настроєм.
🏆 Переможцями стали:

1 місце — Юрій Губаль (м. Хуст)
2 місце — Павло Шелевер (м. Хуст)
3 місце — Андрій Сьомін (м. Ужгород)
Усі учасники отримали подяки, а переможці — заслужені нагороди. Окремо подякували власнику Стеблівських озер Олександру Бовту за надану локацію та щиру підтримку.

Цей турнір довів: риболовля — це не тільки про тишу і вудку. Це — про громаду, підтримку, відновлення і віру в життя після бурі.




Слава Україні!
Героям Слава! 🇺🇦
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар