Суспільство
2 894 Переглядів
2 Рейтинг
Директор Закарпатської обласної служби зайнятості зустрівся з представниками ТОВ «Фава Технікс» та «Техно-Друк»
січня
20
/ 2025
🤝 Директор Закарпатської обласної служби зайнятості зустрівся з представниками ТОВ «Фава Технікс» та «Техно-Друк» – підприємств, які перенесли свої потужності на Ужгородщину. Обговорили поточні виклики та шляхи закриття вакансій, які наразі відкриті на підприємствах.
Служба зайнятості готова:
👍 організувати професійне навчання працівників під потреби виробництва;
👍 сприяти у підборі кваліфікованих працівників;
👍 надати компенсації за працевлаштування окремих категорій громадян.
Підтримка підприємств – в пріоритеті! 🇺🇦
📞 Скористайтеся нашими послугами вже сьогодні! Звертайтеся до місцевих центрів зайнятості за детальною інформацією.
Наші контакти https://zak.dcz.gov.ua/publikaciya/dovidnyk-filiy-zakarpatskogo-oblasnogo-centru-zaynyatosti та Telegram-канал https://t.me/Pidtrumka_DCZ_Zakarpattja.
Роботодавці мають можливість самостійно розміщувати вакансії на сайті Державної служби зайнятості: https://www.dcz.gov.ua/ та в Telegram-каналі Робота зараз: Державна служба зайнятості.
@читачі
Категорія : Суспільство
Схожі Новини
-
травня 15 / 2024
-
липня 08 / 2020
-
липня 24 / 2024
-
січня 04 / 2024