Бійці Обʼєднаної штурмової бригади Нацполіції «Лють» проходять реабілітацію на Закарпатті за допомогою методу каністерапії

липня 11 / 2024
На базу Кінологічного центру ГУНП в Закарпатській області навідалися бійці штурмового підрозділу «Лють». Поліцейські зараз перебувають на лікуванні після поранень, отриманих при виконанні бойових завдань. В центрі вони мали змогу зняти емоційну напругу, провівши час зі службовими собаками.Наші спецпризначенці брали участь у бойових діях, стояли на захисті нашої країни, і після лікування планують знову повернутись до побратимів на поле бою.

Окрім фізичної реабілітації, значну увагу лікарі приділяють й емоційному відновленню наших захисників. Для цього днями правоохоронці навідалися до кінологічного центру поліції Закарпаття, де тренують службових собак.

Разом зі співробітниками сектору психологічного забезпечення та кінологічного центру бійці «Люті» змогли познайомитись з чотирилапими помічниками та відволіктися від емоційної напруги.

Саме така практика — каністерапія — вважається ефективним методом психологічної та фізіореабілітаційної допомоги громадянам, які цього потребують. Адже завдяки спеціально навченим собакам бійці можуть легше впоратися із посттравматичним синдромом.

Співробітники кінологічного центру закарпатської поліції вже мають досвід підготовки чотирилапих помічників для каністерапії і зараз тривають заходи для активного розвитку цього проєкту.


Відділ комунікації поліції в Закарпатській області
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар