У Кінологічному центрі поліції Закарпаття навчатимуть собак-терапевтів, з якими ветерани війни зможуть отримати психоемоційну допомогу

жовтня 03 / 2023
У Кінологічному центрі поліції Закарпаття навчатимуть собак-терапевтів, з якими ветерани війни зможуть отримати психоемоційну допомогу🙌🏻

Сьогодні, 3 жовтня, очільник Головного управління Національної поліції в Закарпатській області — генерал поліції третього рангу Ярослав Колесник — зустрівся з головою Закарпатської ОВА Віктором Микитою та керівницею благодійного фонду «Yarema foundation» Ольгою Яремою. Сторони підписали меморандум про співпрацю та презентували спільний проєкт щодо підтримки ветеранів і ветеранок війни в боротьбі з психологічними травмами із застосуванням психотерапевтичної допомоги за участю собак-терапевтів —каністерапії.

На зустрічі представили перших трьох собак, породи малінуа, яких навчатимуть у Кінологічному центрі Головного управління Нацполіції Закарпаття.

«Впродовж трьох місяців із собаками працюватимуть найкращі кінологи поліції Закарпатської області. Після їх передадуть ветеранам, які проходитимуть реабілітацію з тваринами. Ветерани зможуть прийти у кінологічний центр, де кінологи розкажуть новим власникам, як доглядати за тваринами, як спілкуватися з ними та інші необхідні моменти», — розповів очільник поліції Закарпаття Ярослав Колесник.

Проєкт, спрямований на психоемоційну реабілітацію із застосуванням методів каністерапії, коли собак передають у власність бійцям, в Україні застосовують вперше.

Програмою можуть скористатися ветерани війни, які отримали поранення, втратили сім’ї та потребують психоемоційної підтримки. Охочі проходити реабілітацію методом каністерапії мають зареєструватися на порталі “Допомога Закарпаття”. Опісля — спеціалісти спілкуватимуться із заявниками, проводитимуть відбір, щоб обрати осіб, які найбільше потребують такої реабілітації.

Ми сподіваємося, що вихованці кінологічного центру поліції стануть для ветеранів війни справжніми друзями по життю!
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар