Для потреб фронту: Закарпатська митниця передала конфісковане цьогоріч майно на мільйони гривень

липня 11 / 2024


Для потреб фронту: Закарпатська митниця передала конфісковані цьогоріч автомобілі, комп’ютерну техніку та інше майно на мільйони гривень

На виконання рішень ради оборони області Закарпатська митниця у першому півріччі 2024 року передала для потреб фронту конфіскованого майна на 5 млн грн.
Відтак, передано наступні товари, вилучені за митні порушення та конфісковані судами на користь держави:
- 4 транспортних засоби на суму 1,5 млн грн;
- 60 одиниць комп’ютерної техніки та комплектуючих до неї, мобільних телефонів на суму понад 1,3 млн грн;
- продуктів харчування на 30,7 тис грн;
- 208 одиниць побутової техніки на майже півмільйона грн;
- понад 19 м куб лісоматеріалів на 246,6 тис. грн;
- 1312 одиниць чоловічого одягу (спортивні костюми, світшоти, толстовки, футболки, штани) на 682 тис. грн;
- іншого майна (з’єднання для кабелів, LED лампи, фарба, ополіскувачі для прання, миючі засоби, тощо), вартістю 830 тис. грн.

До слова, від початку воєнного стану в Україні Закарпатська митниця загалом передала для потреб фронту майна на суму майже 97 млн. грн.

Крім цього, на початку липня п.р. Закарпатська ОВА прийняла рішення про безоплатну передачу майна ще на суму 2,6 млн. грн (мобільні телефони, транспортний засіб, плитка, будівельні суміші, вогнегасники, термінали StarlinkKit, тощо).
Також в цьому місяці митниця надала обласній військовій адміністрації інформацію про наявність наступного вилученого майна, яке незабаром може бути безоплатно передано для потреб функціонування держави в умовах воєнного стану на загальну суму 17,7 млн. грн. Відтак, до кінця липня п.р. ОВА має прийняти відповідні рішення.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар