Поліцейські-психологи Закарпаття пройшли навчання, щоб стати наставниками з ментального здоров'я

травня 20 / 2024
Поліцейські-психологи Закарпаття пройшли навчання, щоб стати наставниками з ментального здоров'я❕

Управління психологічного забезпечення МВС за підтримки фонду «Партнерство задля стійкості України» за програмою «Оповіщення та первинні інтервенції у роботі з втратою та горем» від Israel Trauma Coalition Israel Trauma Coalition in UA організовують начальний курс, який складатиметься з кількох занять. Так початок курсу стартував у місті Київ, де дводенний тренінг охопив дуже важливу тему сьогодення – психологічну реабілітацію Захисників України.

Окрім психологів поліції Закарпаття та інших регіонів до заходу також долучились фахівці служб психологічного забезпечення Національної гвардії, Державної прикордонної служби та Державної служби з надзвичайних ситуацій з різних куточків України.

На зустрічі правоохоронці обговорювали дискусійну палень «Ефективне впровадження «Mental tutor» в системі МВС України: від концепції до реалізації», що спрямована на надання психологічної допомоги та підтримки військовослужбовцям, поліцейським та рятувальникам.

Присутні не тільки ознайомилися з ізральїськими методами та техніками надання психологічної допомоги, а й поділилися власним досвідом та проробленими методиками, які використовують у своїй професійній діяльності.

«На сьогоднішній день наші Захисники як ніколи потребують якісної та ефективної психологічної допомоги. Завдяки проєкту «Mental tutor» ми разом з колегами зможемо надати їм якісну підтримку та прискорити процес їх психологічного відновлення», – зазначила старший психолог з особливих доручень Закарпаття Віолетта Колісник.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар