Студентки 3 курсу українського відділення філологічного факультету УжНУ побували в головній адмінбудівлі Закарпаття

березня 01 / 2024
Екскурсію для них провів директор департаменту стратегічних комунікацій, національностей та релігій ОВА Роман Молдавчук. Він розповів про структуру й функціонування органу державної влади, основні виклики та завдання в умовах повномасштабної війни.
☝️Окрім того, майбутні філологині разом з доценткою кафедри української мови Аллою Галас мали змогу ознайомитися з особливостями документообігу в обласній військовій адміністрації, зокрема й електронного.
Роман Молдавчук, котрий також є стейкхолдером кількох освітніх програм факультету, зауважив, що лише в його підрозділі працюють три випускниці українського відділення. Висловив подяку науково-педагогічному колективу вишу за тісну співпрацю та підготовку кваліфікованих фахівців.
✅ Невдовзі в межах укладеного договору на базі департаменту стратегічних комунікацій, національностей та релігій ОВА документознавчу практику проходитимуть студенти спеціальності «Українська мова та література. Літературна творчість. Документознавство. Інформаційна діяльність».
Закарпатська ОВА завжди радо приймає креативних, допитливих студентів різних спеціальностей, серед яких є чимало потенційних працівників 🫶
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар