Ситуація на західному кордоні за минулу добу

січня 22 / 2024

За добу 21 січня західні кордони України з ЄС та Молдовою (у Чернівецькій області) перетнули 64 тисячі осіб та 15 тисяч транспортних засобів.
З України минулої доби вибули 30 тисяч осіб. 19 тисяч з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови.
До України за минулу добу прослідували 34 тисячі осіб, 30 тисяч з них – громадяни України.
Оформлено 102 вантажівки з гуманітарною допомогою.
За спробу незаконного перетину державного кордону України затримано 30 осіб – 1 з них намагалася незаконно перетнути кордон у пункті пропуску, ще 29 було затримано поза визначеними пунктами перетину
На виїзд з країни не пропущено 7 чоловіків, громадян України, оскільки прикордонники виявили ознаки підробки їхніх документів, які надають право на перетин кордону особам призовного віку. У діях чоловіків наявні ознаки правопорушень передбачених ст. 358 Кримінального кодексу України.
НАГОЛОШУЄМО, що пропуск повнолітніх громадян України через кордон здійснюється за закордонними паспортами чи іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами відповідно до Постанови Кабміну від 27 січня 1995 р. N 57 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/57-95-%D0%BF#Text
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар