Ситуація на Західному кордоні за минулу добу

вересня 25 / 2023

За добу 24 вересня західні кордони України з ЄС та Молдовою (у Чернівецькій області) перетнули 88 тисяч осіб та 20 тисяч транспортних засобів.
⬅ З України минулої доби вибули 43 тисячі осіб. 26 тисяч з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови.
➡ До України за минулу добу прослідували 45 тисяч осіб, 42 тисячі з них – громадяни України.
🚛 Оформлено 93 вантажівки з гуманітарною допомогою.
🚫 За спробу незаконного перетину державного кордону України затримано 39 осіб – 2 з них намагалися незаконно перетнути кордон у пунктах пропуску, ще 37 було затримано поза визначеними пунктами перетину.
📃 Крім того, на виїзд з країни не пропущено 4-х чоловіків, громадян України, оскільки прикордонники виявили ознаки підробки їхніх документів, які надають право на перетин кордону особам призовного віку. У діях чоловіків наявні ознаки правопорушень передбачених статтями 336 та 358 Кримінального кодексу України.
☝️ НАГОЛОШУЄМО, що пропуск повнолітніх громадян України через кордон здійснюється за закордонними паспортами чи іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами відповідно до Постанови Кабміну від 27 січня 1995 р. N 57 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/57-95-%D0%BF#Text
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар