Ситуація на Західному кордоні за минулу добу

вересня 03 / 2023
СИТУАЦІЯ НА ЗАХІДНОМУ КОРДОНІ ЗА МИНУЛУ ДОБУ

ℹ За добу 2 вересня західні кордони України з ЄС та Молдовою (у Чернівецькій області) перетнули 98 тисяч осіб та 20 тисяч транспортних засобів.

⬅ З України минулої доби вибули 51 тисяча осіб. 30 тисяч з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови.

➡ До України за минулу добу прослідували 47 тисяч осіб, 40 тисяч з них – громадяни України.

🚛 Оформлено 102 вантажівки з гуманітарною допомогою.

🚫 За спробу незаконного перетину державного кордону України затримано 46 осіб – 4 з них намагалися незаконно перетнути кордон у пунктах пропуску, ще 42 було затримано поза визначеними пунктами перетину.

📃 Крім того, на виїзд з країни не пропущено 1-го чоловіка, громадянина України, оскільки прикордонники виявили ознаки підробки його документів, які надають право на перетин кордону особам призовного віку. У діях чоловіка наявні ознаки правопорушень передбачених статтями 336 та 358 Кримінального кодексу України.

☝️ НАГОЛОШУЄМО, що пропуск повнолітніх громадян України через кордон здійснюється за закордонними паспортами чи іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами відповідно до Постанови Кабміну від 27 січня 1995 р. N 57 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/57-95-%D0%BF#Text
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар