Із загиблим воїном, 26-річним старшим сержантом Олександром Донцем попрощалися сьогодні в Ужгороді

січня 20 / 2024


Олександр В'ячеславович Донець народився 20 вересня 1997 року в Ужгороді. Після завершення навчання в Природничо-гуманітарному коледжі Ужгородського національного університету у травні 2018-го був призначений на строкову військову службу в лавах Державної прикордонної служби України. У вересні того ж року Олександр підписав контракт та продовжив службу як контрактник, у вересні 2021 року звільнився зі служби після закінчення терміну дії контракту.24 лютого 2022 року, коли росія почала повномасштабну агресію проти України, для вірних синів держави не виникало питання, де вони мають бути і що мають роботи. Таким щирим і вірним своїм баченням був і Олександр, який із вірою у перемогу вступив у лави воєводів-захисників: 28 лютого 2022 року він розпочав службу в 94-му прикордонному загоні, а в квітні 2022-го був переведений до 3-го прикордонного загону. імені Героя України полковника Євгенія Пікуса, де і розпочав свій бойовий шлях.

У січні 2024 року Олександр Донець для виконання бойових завдань вирушив в один із найгарячіших точок фронту, де разом з іншими побратимами дав відсіч російським окупантам. 16 січня із побратимами оборонних позицій населеного пункту Новодяне Луганської області. Ворог був відбитий, але Олександр отримав поранення, несумісні з життям.

Віддати шану воїну сьогодні прийшли рідні, близькі, міський голова Богдан Андріїв, військові, містяни.

Після заупокійної літургії жалобна хода пройшла до Пагорба Слави, де Олександра Донця поховали з усіма військовими почестями.


Вічна пам'ять і слава Герою!

Категорія : Суспільство


Залишити Коментар