Закарпатська митниця: Volkswagen, Skoda та Audi - найбільш імпортовані авто в 2023 році

січня 17 / 2024

Закарпатська митниця: Volkswagen, Skoda та Audi - найбільш імпортовані авто в 2023 році

У 2023 році в зоні діяльності Закарпатської митниці випущено для вільного обігу 2 865 легкових транспортних засобів, які імпортували громадяни. З них 2 - нові автомобілі, що становить 0,07% від загальної кількості імпортованих легкових авто в нашому регіоні. Також у митний режим імпорту громадяни помістили 143 вантажних автомобілів.
Середня митна вартість одного вживаного легкового автомобіля торік склала понад 10 тис доларів США.
Загалом за січень-грудень 2023 року фізособи за розмитнення транспортних засобів сплатили до Держбюджету суму у понад 312 млн грн, з якої 98% становлять власники вживаних автомобілів.
Найбільш затребуваними марками легковиків, які імпортувалися минулого року, були: Volkswagen (30%), Skoda (18%) та Audi (9%).
Левову частку транспортних засобів становлять імпортовані авто із використанням більше 5 років - 91%, решта 9% - вживаних легковиків з терміном використання до 5 років.
Понад 43% від загальної кількості поміщених у митний режим для вільного обігу транспортних засобів оснащено дизельними двигунами, 39% - бензиновими і лише 18% - електричними двигунами, або двигунами, які здатні заряджатися шляхом підключення до зовнішнього джерела електроенергії.
664 ввезених легкових транспортних засобів оснащено двигунами із об’ємом до 1500 см куб, що складає близько 23% від загальної їх кількості. Тож, громадяни віддають перевагу транспортним засобам із двигунами більшого об’єму та потужнішим.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар