Найбільше торік на Закарпатті з легковиків імпортували марки Skoda, Volkswagen та Renault

січня 25 / 2021
Найбільше торік на Закарпатті з легковиків імпортували марки Skoda, Volkswagen та Renault

Торік у зоні діяльності Закарпатської митниці Держмитслужби випущено для вільного обігу 32454 легкові транспортні засоби.

З них 7892 — нові автомобілі, що становить майже чверть від загальної кількості імпортованих легкових авто в регіоні.

Також минулоріч поміщено в митний режим імпорту 3463 вантажні автомобілі. Середня митна вартість одного вживаного легкового автомобіля у 2020 році склала 4654$. Загалом автоімпортерами сплачено до держбюджету майже 3,1 мдрд грн, з яких 1,7 млрд грн сплачено власниками вживаних автомобілів.

Найбільш затребуваними марками легковиків, які імпортувалися минулого року, були: Skoda (24%), Volkswagen (18%) та Renault (13%).

14% вживаних легкових транспортних засобів імпортовано з терміном використання до 5 років, 86 % транспортних засобів — із використанням більше 5 років.

42% від загальної кількості поміщених у митний режим для вільного обігу транспортних засобів оснащено бензиновими двигунами, 57,5% — дизельними і лише 0,5% — електричними двигунами, або двигунами, які здатні заряджатися шляхом підключення до зовнішнього джерела електроенергії.

7715 ввезених легкових транспортних засобів оснащено двигунами із об’ємом до 1500 см куб, що складає близько 31% від загальної кількості транспортних засобів. Таким чином, громадяни віддають перевагу транспортним засобам із двигунами більшого об’єму та потужнішим.

До слова, Держмитслужба оновила сервіс ВІ-аналітики. BI (Business Intelligence) – це сервіс збору та аналізу даних за заданими параметрами. Завдяки BI можна дізнатися про імпорт, експорт, сальдо товарообігу, обсяги оподатковуваного імпорту по кожній групі товарів та з будь-якою країною, розмір надходжень до держбюджету від Митниці, обсяги імпорту та експорту товарів у розрізах: країна, країна-походження, митниця тощо. Детальніше на сайті за посиланням: https://bi.customs.gov.ua/, повідомили у пресслужбі Закарпатської митниці Держмитслужби.
Категорія : Економика


Залишити Коментар