Мирослав Петій і надалі очолюватиме Обласний театр ляльок

січня 15 / 2024Відповідний контракт про призначення на посаду директора-художнього керівника комунального закладу «Закарпатський академічний обласний театр ляльок» Закарпатської обласної ради сьогодні підписали голова облради Роман Сарай та Мирослав Петій, який очолює комунальний заклад із 2013 року.

У ході зустрічі спікер облради та перший заступник голови Андрій Шекета обговорили з керівником алгоритм управління закладом культури, шляхи забезпечення його ефективної діяльності, раціонального використання і збереження майна. Окремо обговорили міжнародну співпрацю закладу та участь у міжнародних грантових проєктах.

За словами Мирослава Петія, театр тісно співпрацює із театром ляльок м. Кошице (Словаччина). Здійснений Міжнародний Грантовий проєкт «Подорожуючі ляльки», який отримав підтримку норвезького фінансового механізму для співробітництва з Україною, спрямований на покращення транскордонного потоку інформації про прикордонні регіони України та Словаччини (Закарпатська область та Кошицький самоврядний край) шляхом представлення спільної культурної спадщини інноваційним методом, спрямованим передусім на дітей.
Реалізовано проєкт «Золотий фонд закарпатських лялькарів», що був оголошений німецьким культурним центром «Ґете-інститут» при Посольстві Федеративної Республіки Німеччина в Україні у рамках Європейської програми House of Europe та інших ініціатив.

Крім того, колектив театру активно готується до участі у нових грантових проєктах, планує реконструкційні роботи задля збереження історичної будівлі важливого для малечі культурного центру Закарпаття.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар