Сьогодні передали ще 7 нових шкільних автобусів освітянам і представникам територіальних громад краю

січня 15 / 2024


Сьогодні передали ще 7 нових шкільних автобусів освітянам і представникам територіальних громад краю.

Загалом у межах програми вручили ключі та сертифікати від 30 автобусів навчальним осередкам громад, де транспорт вилучали для потреб ЗСУ за мобілізаційними нарядами.

Попри війну та завдяки ініціативі Президента України Володимира Зеленського й Уряду ми отримали з державного бюджету субвенцію на закупівлю такого транспорту.

Це важливо для забезпечення регулярного й безоплатного перевезення до місць навчання, роботи і додому учнів та педагогічних працівників, які проживають на відстані понад 2 км від закладу.

☝🏻 Серед інших цього року вперше закупили чотири автобуси для потреб дітей з інвалідністю, що є пріоритетним напрямком реалізації стратегії безбар’єрності першої леді України Олени Зеленської «Рівний рівному».

Це четверта партія з 30 шкільних автобусів, які отримають громади. Частину коштів для закупівлі надали ТГ області у вигляді співфінансування.

Профільний департамент ОВА виконав велику роботу, щоб реалізувати це завдання в короткі строки. Дякую колегам за ефективність та ініціативу.

Продовжуємо працювати над покращенням якості освітнього процесу у краї.

Категорія : Суспільство


Залишити Коментар