Сьогодні 10 нових шкільних автобусів отримали освітяни і представники територіальних громад краю

листопада 02 / 2023

Голова Закарпатської ОВА, Віктор Микита, повідомив про те, що сьогодні разом із Роман Сарай - голова Закарпатської обласної ради передали 10 нових шкільних автобусів освітянам і представникам територіальних громад краю.

Попри війну та завдяки ініціативі Президента України Володимира Зеленського й Уряду ми отримали з державного бюджету субвенцію на закупівлю такого транспорту.

Це важливо для забезпечення регулярного й безоплатного перевезення до місць навчання, роботи і додому учнів та педагогічних працівників, які проживають на відстані понад 2 кілометри від закладу. Насамперед ідеться про освітні осередки в громадах, де транспорт вилучали для потреб ЗСУ за мобілізаційними нарядами.

☝🏻Серед інших цього року вперше закупили чотири автобуси для потреб дітей з інвалідністю, що є пріоритетним напрямком реалізації стратегії безбар’єрності першої леді України Олени Зеленської.

Це перша партія з 30 шкільних автобусів, які отримають громади. Частину коштів для закупівлі надали ТГ краю у вигляді співфінансування.

Профільний департамент ОВА виконав велику роботу, щоб реалізувати це завдання в короткі строки. Дякую колегам за ефективність та ініціативу.

Продовжуємо працювати над покращенням якості освітнього процесу у краї.

Категорія : Суспільство


Залишити Коментар