Закарпатка вийшла у фінал конкурсу «Міс Земля», що проходив у В’єтнамі

січня 13 / 2024
Закарпатка вийшла у фінал конкурсу «Міс Земля», що проходив у В’єтнамі
Закарпатка Анастасія Феєр вийшла у фінал конкурсу краси «Міс Земля», що проходив у кінці грудня у в’єтнамському місті Хошимін. Дівчина, родом з Виноградова, яка є студенткою факультету іноземної філології УжНУ, представляла на конкурсі Україну.
Анастасія розповіла, що її шлях почався з перемоги в конкурсі «Міс Закарпаття 2021», тоді вона прийняла рішення подати заявку на конкурс «Міс Україна». Про це пише Varosh
Через війну конкурс Міс Україна проходив в онлайн форматі, де кожен українець зміг віддати голос за свою фаворитку. Про те, що я фінально увійшла до складу учасниць Міс Україна 2023, я дізналась наприкінці літа. Та моєю головною метою було представити Україну на міжнародній арені. Коли я отримала титул Міс Україна Земля 2023 — ця мрія здійснилась», — розповіла дівчина.
Після цього дівчина одразу почала підготовку до конкурсу Міс Земля, який відбувався у В’єтнамі. Зі слів Анастасії, найважливішим фокусом у підготовці було передати не лише хто такі українці, а ще раз наголосити всьому світу за що ми боремось. Дівчина підготувала низку відео, у яких йшлося про війну в Україні.

«У Києві ми з командою здійснили зйомку екологічного проекту. Відзняли відеоролики, які висвітлюють українські традиції, культуру, кухню та звичаї», — розповіла Анастасія.
На конкурсі дівчина мала дві основні сукні: національний костюм «Червона калина», яку створювали харківські дизайнери «MYVO» навіть під обстрілами.


Головна вечірня сукня була виконана у зеленому кольорі, адже конкурс Міс Земля піклується про екологію, тому завдання всіх учасниць було мати фінальну сукню саме у зеленому кольорі. Її створили наші закарпатські дизайнери «Emilia.lovestories». Сукня була прикрашена тисячами камінців.
У конкурсі приймали участь дівчата з 85 країн світу. За цілий місяць проведений у В’єтнамі дівчата дуже поріднились, щиро підтримували Анастасію та Україну. Дівчина привезла з собою до України прапор України з десятками підписів від дівчат з усього світу та з одним і найважливішим побажанням – перемоги.
— На усіх відвіданих мною заходах люди скандували – «Україна». Місцеві жителі висловлювали свої співпереживання та бажали якнайшвидшої перемоги, — розповіла Анастасія. — Я безмежно вдячна українцям за віру у мене та за підтримку. Впевнена, що це лише початок мого шляху, бо моя місія – говорити про Україну та екологічні проблеми.Категорія : Суспільство


Залишити Коментар