Ситуація на Західному кордоні за минулу добу

січня 07 / 2024

За добу 06 січня західні кордони України з ЄС та Молдовою (у Чернівецькій області) перетнули 86 тисяч осіб та 16 тисяч транспортних засобів.
З України минулої доби вибули 47 тисяч осіб. 33 тисячі з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови.
До України за минулу добу прослідували 39 тисяч осіб, 35 тисяч з них – громадяни України.
Оформлено 58 вантажівок з гуманітарною допомогою.
За спробу незаконного перетину державного кордону України затримано 15 осіб - 3 з них намагалися незаконно перетнути кордон у пунктах пропуску, ще 12 було затримано поза визначеними пунктами перетину.
Крім того, на виїзд з країни не пропущено 3-х чоловіків, громадян України, оскільки прикордонники виявили ознаки підробки їхніх документів, які надають право на перетин кордону особам призовного віку. У діях чоловіків наявні ознаки правопорушень передбачених статтями 336, 358 Кримінального кодексу України.
НАГОЛОШУЄМО, що пропуск повнолітніх громадян України через кордон здійснюється за закордонними паспортами чи іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами відповідно до Постанови Кабміну від 27 січня 1995 р. N 57 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/57-95-%D0%BF#Text
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар