Ситуація на Західному кордоні за минулу добу: На виїзд з країни не пропущено 2-х чоловіків, громадян України

вересня 18 / 2023
СИТУАЦІЯ НА ЗАХІДНОМУ КОРДОНІ ЗА МИНУЛУ ДОБУ

🔁 За добу 17 вересня західні кордони України з ЄС та Молдовою (у Чернівецькій області) перетнули 92 тисячі осіб та 20 тисяч транспортних засобів.

⬅ З України минулої доби вибули 44 тисячі осіб. 27 тисяч з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови.

➡ До України за минулу добу прослідували 48 тисяч осіб, 43 тисячі з них – громадяни України.

🚛 Оформлено 114 вантажівок з гуманітарною допомогою.

🚫 За спробу незаконного перетину державного кордону України затримано 28 осіб – 5 з них намагалися незаконно перетнути кордон у пунктах пропуску, ще 23 були затримані поза визначеними пунктами перетину.

📃 Крім того, на виїзд з країни не пропущено 2-х чоловіків, громадян України, оскільки прикордонники виявили ознаки підробки їхніх документів, які надають право на перетин кордону особам призовного віку. У діях чоловіків наявні ознаки правопорушень передбачених статтями 336 та 358 Кримінального кодексу України.

⚠ НАГОЛОШУЄМО, що пропуск повнолітніх громадян України через кордон здійснюється за закордонними паспортами чи іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами відповідно до Постанови Кабміну від 27 січня 1995 р. N 57 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/57-95-%D0%BF#Text
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар