Підсумки роботи та досягнень у медичній галузі області у 2023 році

січня 03 / 2024


⚡️🏥 Підсумки роботи та досягнень у медичній галузі області у 2023 році підбив перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький.

Зокрема, впродовж минулого року в регіоні сформували та затвердили спроможну мережу єдиного госпітального округу.

✅ Він включає 7 найпотужніших закладів обласного підпорядкування (надкластерні), 7 кластерних (багатопрофільні лікарні районного рівня) та 8 закладів охорони здоров’я загального профілю, які надають медичну допомогу не менше як за 8 напрямками.

💬 «Понад 346 тисяч внутрішньо переміщених осіб отримали медичну допомогу в закладах охорони здоров’я краю», – додав перший заступник очільника краю.

👉 Для покращення умов перебування та оновлення матеріально-технічної бази медичним закладам із державного й обласного бюджетів спрямували 522 млн грн. За ці кошти закупили 3 КТ, 1 ангіограф, 9 рентгенодіагностичних установок, 26 санітарних автомобілів, 3 операційні столи, нейрохірургічний операційний мікроскоп, апарати для штучної вентиляції легень та дихальні апарати.

💊 Крім того, область централізовано отримала препарати та вироби медичного призначення для лікування інсульту, інфаркту, онкології, захворювання нирок тощо на 313,6 млн грн.

Мирослав Білецький зауважив, що завершилося будівництво туберкульозної лікарні на 100 ліжок у с. Нижня Апша Тячівського району. Черговий успішно реалізований грантовий проєкт, завдяки якому в області буде доступна кваліфікована допомога пацієнтам, а якісна діагностика сприятиме зменшенню кількості випадків захворювання📍

🏗️ Також розпочалася робота з будівництва сучасного реабілітаційного центру в Ужгороді на вул. Грибоєдова. Зараз фахівці працюють над проєктом, тривають пошуки донорів для втілення його в життя.

Область продовжує приймати на лікування та реабілітацію військових після поранень. Понад 6 тисяч героїв отримали медичну допомогу в лікувальних закладах краю.

💬 «Упродовж року понад 40 закарпатських медиків допомагали колегам на деокупованих територіях у Херсонській, Запорізькій та Харківській областях.

На жаль, 4 працівників галузі охорони здоров’я краю загинули при виконанні обов’язків в лавах ЗСУ», – прокоментував Мирослав Білецький.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар