Закарпатські прокурори до професійного свята отримали відзнаки облради

грудня 01 / 2023
Закарпатські прокурори до професійного свята отримали відзнаки облради

Голова Закарпатської обласної ради Роман Сарай від імені депутатського корпусу з нагоди професійного свята привітав працівників Закарпатської обласної прокуратури.
«Висловлюю вдячність усім працівникам органів прокуратури, які своєю щоденною самовідданою та високопрофесійною працею відстоюють ідеали законності та справедливості. Щиро зичу завжди бути на висоті вимог та викликів часу, з упевненістю досягати цілей та утверджувати верховенство права з метою належного захисту прав та інтересів людини і держави», — ідеться у вітальній адресі голови, яку у ході урочистостей зачитав керуючий справами виконавчого апарату облради Сергій Грабар.
У заходах також узяли участь депутатка Закарпатської облради, голова бюджетної комісії ради Наталія Штефуца, та радник голови облради Тарас Гайдук.
Відтак, за вагомий внесок у справу зміцнення законності та правопорядку, зразкове виконання службових обовʼязків та багаторічну сумлінну працю грамотою обласної ради нагороджено: прокурора Ужгородської окружної прокуратури Закарпатської області Сергія Головчака, прокурора Мукачівської окружної прокуратури Закарпатської області Юрія Лазорку, прокурора відділу представництва інтересів держави в суді Закарпатської обласної прокуратури Олександра Чулея.
Подяку обласної ради оголошено: головному спеціалісту з питань захисту державних таємниць Берегівської окружної прокуратури Закарпатської області Наталії Далекорей, головному спеціалісту відділу матеріально-технічного забезпечення та соціально-побутових потреб Закарпатської обласної прокуратури Марії Матвеєвій.
З професійним святом прокурорів також вітали голова Закарпатської ОВА Віктор Микита, радник голови облради Тарас Гайдук, керівник СБУ у Закарпатській області Володимир Блуд, заступник голови апеляційного суду Олена Кожух, начальник Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Ярослав Колесник та ветерани прокуратури.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар