Закарпатський обласний центр підготовки населення до національного спротиву продовжує навчання

листопада 26 / 2023

Закарпатський обласний центр підготовки населення до національного спротиву продовжує навчання слухачів другого курсу в усіх шести районах краю.

Початковий курс проходять понад 100 осіб, які у взаємодії зі слухачами поглибленого курсу відпрацьовують практичні заняття з тактичної, інженерної підготовки, маскування та пересування групами.

☝🏻Переглядаючи світлини із занять, важко визначити, що лише декілька місяців тому курсанти не мали жодних навичок військової справи й територіальної оборони. Зараз це злагоджений, високовмотивований колектив, який формує основу національного спротиву та руху опору Закарпаття.

Кожен, хто прийшов, знає про Центр, його перші здобутки, важливість функціонування, почув відгуки першого курсу і сповнений бажання бути готовим захищати людей, свою родину, громаду, території та Україну.

Цей досвід є безпрецедентним в історії нашої країни, і я впевнений, що Центр і надалі розвиватиметься та з часом буде інтегрований в інших регіонах України.

Дякую всім слухачам, які виявили бажання навчатися захищати себе, свою родину, території та нашу країну.

Дякую керівництву й інструкторам Закарпатський обласний центр підготовки населення до національного спротиву за велику роботу.

Стоїмо разом, плече до плеча!
🇺🇦 Ми переможемо, ми – на своїй землі!


Слава Україні!
Героям слава!
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар