Закарпатський обласний центр підготовки населення до національного спротиву розпочав навчання другого курсу слухачів у всіх шести районах краю

жовтня 28 / 2023
Закарпатський обласний центр підготовки населення до національного спротиву розпочав навчання другого курсу слухачів у всіх шести районах краю.

На першому занятті відбулося знайомство з командами, інструкторами, навчальним планом та стратегією функціонування Центру. Головне завдання – створити міцні команди.

☝🏻Приємно, що в слухачів курсу багато запитань, відчувається бажання навчатися і вдосконалювати свої навички. Попереду – заняття з тактики, вогневої підготовки, тактичної медицини, польові виходи в гори, злагодження, робота в кризових ситуаціях та багато іншого.

Кожен, хто прийшов, знає про Центр, його перші здобутки, важливість функціонування, почув відгуки слухачів першого курсу і сповнений бажання бути готовим захищати людей, свою родину, громаду, території та Україну.

Цей досвід є безпрецедентним в історії нашої країни, і я впевнений, що Центр і надалі розвиватиметься та з часом буде інтегрований в інших регіонах України.

Дякую всім слухачам, які виявили бажання навчатися захищати себе, свою родину, території і нашу країну. Дякую керівництву й інструкторам Центру за велику роботу.


Стоїмо разом, плече до плеча!
🇺🇦 Ми переможемо, ми – на своїй землі!
Слава Україні!
Героям слава!
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар