ОВА за підтримки міжнародних партнерів планує запустити Аналітичний портал Закарпаття

листопада 17 / 2023


Про перспективи розробки геоінформаційної системи йшлося під час онлайн-наради заступника керівника краю Олександр Пацкан з представниками Проєкту USAID «ГОВЕРЛА». До обговорення та обміну досвідом долучилися й профільні працівники обласних військових адміністрацій, котрі вже запровадили такі регіональні платформи.
💬 «Ми зацікавлені в реалізації цієї ініціативи в нашій області, тому вдячні міжнародним партнерам за таку можливість. Завдяки появі такого інноваційного цифрового інструмента вдасться забезпечити зручний доступ до актуальних статистичних та аналітичних показників регіону і громад», – прокоментував Олександр Пацкан.
За його словами, ця інформація важлива для кожної громади і Закарпаття загалом. Вона дозволить будувати справді успішну стратегію розвитку, приймати правильні управлінські рішення та забезпечити дотримання принципів прозорості й підзвітності в діяльності органів державної влади, місцевого самоврядування.
🙌 Олександр Пацкан додав, що цей портал стане надійним помічником для бізнесу, міжнародних партнерів і сприятиме залученню потенційних інвесторів. За декілька кліків вони зможуть знайти потрібну інформацію, представити її у вигляді діаграм, схем, таблиць, графіків тощо.
✔️ Під час онлайн-наради регіони також презентували власні геоінформаційні системи, які розробили за підтримки HOVERLA / проєкт USAID в Україні, поділилися досвідом щодо їх запровадження, адміністрування та наповнення з урахуванням безпекових чинників в умовах воєнного стану.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар