На Рахівщині приступили до несення служби ще два поліцейські офіцери громади

листопада 10 / 2023
На Закарпатті продовжується активне впровадження проєкту МВС та Нацполіції «Поліцейський офіцер громади». До виконання службових обов’язків приступили ще два поліцейські офіцери громади. Правоохоронці нестимуть службу у двох територіальних громадах Рахівщини


Реалізація проєкту «Поліцейський офіцер громади» активно триває на Закарпатті. Окрім відкриття нових поліцейських станцій, у області активно розширюється і штат особового складу у вже існуючих підрозділах.

Так, сьогодні заступник начальника Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Роман Ус та заступник начальника Рахівського районного відділу поліції з превентивної діяльності Роман Штець представили двох нових поліцейських офіцерів громади у населених пунктах Богдан та Великий Бичків.

Відтепер у Богданській територіальній громаді, загальна кількість населення якої складає понад 10200 осіб, крім уже діючого ПОГа на службу заступив капітан поліції Павло Бахмат.

У Великобичківській громаді до колективу поліцейських офіцерів громади долучився Денис Микуляк. Він став третім поліцейським офіцером громади, який допомагатиме майже 30-ти тисячам громадян у вирішенні проблем, які потребують реагування поліції.

Об’єднавши зусилля, поліцейські офіцери громади стануть захисниками для майже 40 тисяч громадян, що проживають у двох територіальних громадах Рахівщини.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар