За підтримки ОВА понад 1600 закарпатців долучилися до загальнонаціонального онлайн-уроку «Я. Безпека. Кіберпростір»

листопада 10 / 2023


⚡️👨‍💻 За підтримки ОВА понад 1600 закарпатців долучилися до загальнонаціонального онлайн-уроку «Я. Безпека. Кіберпростір».

Шахрайству в інтернеті тепер ще ефективніше протидіятимуть працівники обласної і районних військових адміністрацій, органів місцевого самоврядування, закладів освіти, медицини, інших підприємств та організацій.

📍Заступник голови Закарпатської ОВА Олександр Пацкан розповів, що під час онлайн-уроку багато уваги приділили хакерським атакам, зокрема й тим, до яких сьогодні вдається ворог. Йшлося й про те, як не стати мішенню для інтернет-злочинців, як захистити свої персональні дані і фінанси.

💬 «Російські хакери щоденно атакують українські ресурси. Ці свої вміння ворог також вдосконалює. Тому вкрай важливо, щоб якомога більше людей знали і вміли подбати про себе в кіберпросторі», – прокоментував Олександр Пацкан.

Також він додав, що до онлайн-уроку, зокрема, приєдналися 157 закарпатських освітян та 78 вихователів. Завдяки цій масштабній події вони дізналися більше про безпечне користування інтернетом і тепер зможуть поділитися цими знаннями з дітьми та школярами🎒

✔️ Всеукраїнський урок з кібербезпеки спільно організували й провели Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації КПІ ім. Ігоря Сікорського й Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України.

👉 Якщо Ви не встигли долучитися до цього заходу, перегляньте запис за посиланням ➡️ https://is.gd/MHC9gt.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар