У Тренінговому центрі поліції Закарпаття пройшли практичні заняття з тактико-спеціальної підготовки для студентів УжНУ

листопада 09 / 2023


Студенти Ужгородського національного університету пройшли перше практичне заняття з дисципліни «Тактико-спеціальна підготовка». Для здобувачів освіти за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» юридичного факультету в тренінговому центрі поліції Закарпаття влаштували спеціальне практичне заняття.

Цього разу до ознайомлення майбутніх правоохоронців та юристів з особливостями професії долучився і начальник Головного управління Національної поліції Закарпаття Ярослав Колесник. Генерал поліції третього рангу розповів студентам про специфіку роботи поліції в умовах воєнного стану та наголосив на важливості професійного виконання поліцейськими їх службових обов’язків.

Студентам університету інструктори центру розповіли, які закони України регламентують використання зброї поліцейськими, а також продемонстрували озброєння, яке сьогодні використовується правоохоронцями під час виконання службових обов’язків. Для слухачів інструктори провели і практичне заняття та показали як правильно розбирати і збирати зброю, що слід врахувати під час налаштування приладів нічного бачення та роз’яснили особливості використання спецзасобів, серед яких і кайданки.

Окрім цього, начальник Тренінгового центру Андрій Арутюнов показав і спортивний зал, де поліцейські відтреновують свої навички.

Детально поліцейський роз’яснив як саме проходить тактична підготовка поліцейських, які особливості застосування спецзасобів, зброї та засобів фізичного впливу.

Студенти на практиці змогли відпрацювати різні варіанти реакції на озброєних злочинців та випробувати свої сили у затриманні умовних зловмисників.

Кожну з дій інструктори проаналізували та пояснили студентам, що застосовувати їх дозволяється тільки відповідно до чинного законодавства. На усі питання слухачів поліцейські надали вичерпні відповіді, за що наприкінці заходу студенти подякували правоохоронцям.


Категорія : Суспільство


Залишити Коментар